Velvez Wordpress Teması (İndir)

3 Nisan 2013 tarihinde yazıldı.
Velvez Wordpress Teması
Kakarotto (wmaracı forumundaki ismi ile) tarafından css/html kodlaması yapılıp geliştirilmiş ve Tahsin Sungur tarafından wordpresse uyarlanmış sade ve şık bir kişisel wordpress teması. Aslında sadece kişisel blog teması deyip küçümsemek yanlış olur çünkü genel tasarım itibariyle her türden yayına uyum sağlayabilecek bir tema.

Tahsin Sungur'un anlatımıyla;

Temada JWPlayer desteği var. Kullanımı için ise diğer temada olduğu gibi özel alana “video” yazmanız yeterli. Değer bölümüne ise konunuzda yayınlamak istediğiniz youtube videosunun ID’sini girerek kullanabilirsiniz. Temada bileşen desteği yok. Sidebar üzerinde İkili ve tekli listeleme mevcut. Temada kurulması gereken tek eklenti Wp-recentcomments eklentisi.Kurulu değilse indirmek için buraya tıklayın. Kurmak istemiyorsanız da sidebar.php’den kodunu silmeniz yeterli. Footer’da bulunan online ziyaretçi sayısının da sorunsuz görüntülenmesini istiyorsanız tema dosyasının içinde bulunan onzi.txt dosyasını anadizine(wp-config.php’nin olduğu yere) atmanız yeterli olacaktır.Anasayfadaki görseller öne çıkarılan görsellerle çalışmaktadır. Boyutu 150x100px’tir. Tema üzerinde hiç bir kod şifrelenmemiştir ve hiç bir virüs içermemektedir. Dilerseniz kodları tek tek incelerseniz görebileceksiniz.

Benim bu temada en çok hoşuma giden kısım ise footer kısmının hemen üstünde garip hareketler sergileyen canlılar :)
Sizler de tüm bu özelliklere sahip benzersiz temayı incelemek ve kullanmak isterseniz aşağıdaki önizleme ve indirme butonlarını kullanabilirsiniz. Tema yapımcılarına tekrar tekrar teşekkürler....

Önizlemeİndir

" Velvez Wordpress Teması (İndir) " yazısına hiç yorum yapılmamış

İlk yorumu siz yapabilirsiniz !

Konuyla alakalı yorumlar yapmaya özen gösterelim...